+48 22 389 52 14 lub +48 22 389 52 21 | Pon-Pt: 9:00 - 17:00

logo-mwl-dark

O nas

Dostawca innowacyjnych systemów teleinformatycznych

Milky Way Labs specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla firm, zapewniających realne korzyści biznesowe. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach - jasnej strategii rozwoju, orientacji na nowe technologie oraz kompetentnej obsłudze Klienta.

Płynnie poruszamy się w obszarze teleinformatyzacji. Zapewniamy wysokiej jakości rozwiązania z zakresu zunifikowanej komunikacji, infrastruktury sieciowej, systemów wideokonferencyjnych, contact center oraz centrów danych. Ofertę konstruujemy w oparciu o zaawansowane systemy technologiczne czołowych producentów, gwarantujące ciągłość, niezawodność, bezpieczeństwo, sprawny przepływ danych i maksymalizację wydajności pracy. Wszystko to w celu wybrania optymalnego rozwiązania, które usprawni bieżące działania naszych Klientów.

Preferujemy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę kierujemy do firm różnej wielkości, rozpoczynając od małych przedsiębiorstw, a kończąc na rozproszonej, wieloodziałowej strukturze korporacyjnej.  W zależności od potrzeb wynikających ze specyfiki działalności proponujemy gotowe rozwiązania, jak również dedykowane modele współpracy, w pełni dostosowane do potrzeb i zasobów budżetowych naszych Klientów.

Profesjonalizm osiągamy poprzez rozwijanie kompetencji w branży teleinformatycznej. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze technicznej zapewniamy Klientom pełne wsparcie, zarówno podczas wdrożenia, jak i po jego zakończeniu.

Działamy na terenie całej Polski. Rozwinięta struktura organizacyjna pozwala nam na stały, bezpośredni kontakt z Klientami - rzetelną obsługę realizujemy poprzez zespół przedstawicieli regionalnych.